Taburety, sedačky a vaky na sedenie

Vďaka štýlovým taburetkám, sedačkám a vakom bude každá škola ako z katalógu o interiérovom dizajne. Vybrať si môžete z rôznych štýlov a krásnych pestrých farieb.

Taburety, sedačky a vaky na sedenie

Naše taburety a sedačky sú navrhnuté priamo na mieru pre Vašu chodbu, družinu, kmeňovú učebňu, knižnicu alebo kamkoľvek, kde uznáte za vhodné. Konštrukcia taburetky alebo sedačky : drevotrieska, obalená molitanom, rúnom, poťahovou látkou podľa Vášho výberu, plastové klzáky . Farebná škála poťahových látok je široká a pestrá. Na výber máme v ponuke poťahové látky alebo koženky v pekných pestrých a jasných farbách. Určite si každý si vyberie...

Sedacie vaky sa hodia do každej miestnosti. Sú ideálnym doplnkom k akémukoľvek nábytku nahrádzajú tradičné kreslá a stoličky. Môžete na nich čítať, sledovať televíziu a deti sa s nimi alebo na nich môžu bezstarostne hrať. Sú veľmi ľahučké a pohodlné. V širokej farebnej škále materiálov a rozmerov.